Ułóż zdania z rozsypanych wyrazów

Pobierz

wg Olaryba89.Z rozsypanych wyrazów ułóż zdania, które będą opisywać funkcję szkieletu.. 2014-03-01 19:02:58; Ułóż zdania z rozsypanych wyrazów - Angielski 2013-03-26 15:14:11; Z rozsypanych wyrazów ułóż odpowiedzi na pytania 2011-09-25 17:54:27; wg Nauczycielzpasja.. wg Beaszy.układamy zdania z rozsypanych wyrazów (klasa 1) Zapisujemy zdania:1.. /got /best /has /eyes/ your /brown ?. Odpowiedz.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Oparte na Discourse, najlepiej oglądać z włączonym JavaScriptem .Klasa 1.. Zapisz je.. rób Podkreśl wyrazy z "ó" wymiennym.2.. Ułóż zdanie z rozsypanych wyrazów i zapisz je starannie.. Ułóż zdanie z rozsypanych wyrazów i zapisz je starannie.. wg Kozlowskamaria7.. Odgadnięte słowo dziecko może zapisać.. Ułóż samodzielnie zdanie z wybranym wyrazem spod rysunku i je zapisz.. Następnie napisz to zdanie z pamięci.. wg Klasa1b1.Ułóż zdania z rozsypanych wyrazów : Gehst du heute schwimmen?. 2014-03-01 19:02:58 Ułóż z rozsypanych wyrazów związek frazeologiczny .. Polski.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.. Domek psa jest mały., Lubię odrabiać zadania domowe., Burek lubi mleko i kości., Mama i tata jadą do sklepu., Koty Marka piją mleko., Ula na śniadanie je płatki z mlekiem.. Pokoloruj obrazek.. Skorzystaj z wyrazów z podanych w ramce, jeżeli trzeba zmień formę wyrazów..

Ułóż zdania z rozsypanych wyrazów.

Ułóż samodzielnie zdanie z wybranym wyrazem spod rysunku i je zapisz.. 2014-03-01 19:02:58; Ułuż zdania z rozsypanych wyrazów i utwórz plan wydażeń opowiadania pod starym dębem 2016-09-05 14:16:29; ułuż zdania z tych wyrazów angielski 2010-09-23 16:45:39; Zagadka.. a) Dwóch malarzy pracowało nad pejzażem.. HE 1 Unit 6 Układanie zdan z rozsypanki wyrazowej Porządkowanie.. (Czasami, piszę historię.)2.. Aniela pije Ćwiczenie 17.. Do napisanego wyrazu dopisz jego rodzinę.. Ułóż zdania z rozsypanych wyrazów.. Radek czyta jaką/ jakie Aniela pije.. - należało zmienić osobę, bo samemu nie stawia sie sobie pytania Wie oft trainierst du im Fitnessstudio?Ułóż pytania z rozsypanych wyrazów got /geography /you.. - Sciaga.pl.. Podpisz rysunek.. Zapisz je w prawidłowej kolejności alfabetycznej.. Zacznij od wytłuszczonego słowa!. Z rozsypanych wyrazów ułóż zdanie w czasie Perfekt: meine Freundin, fernsehen, heute, 3 Stunden.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Pokoloruj obrazek.. Cz. 5Z rozsypanych wyrazów ułóż zdania, które będą opisywać funkcję szkieletu.. Do napisanego wyrazu dopisz jego rodzinę.. Ułóż zdanie z rozsypanych wyrazów i zapisz je starannie.I.. Pilne!. Najlepsze rozwiązanie.. DAJE NAJ.. proszę o pomocUkładanie zdań z wyrazów - Układanie zdań z wyrazów - Układanie zdań z wyrazów D.B - Ułóż zdania z rozsypanki wyrazowej..

Ułóż pytania z rozsypanych wyrazów.

nie można zmieniać formy!. , Wiosna to moja ulubiona pora roku., Rok ma 12 miesięcy, a tydzień 7 dni., Na wakacje pojadę do Krakowa.Klasa 1 Edukacja wczesnoszkolna Polski układanie zdań z rozsypanki wyrazowej.. Klasa 1. rz po spółgłosce d, t, b, p Sortowanie według grup.. Z rozsypanych wyrazów ułóż zdanie w czasie Perfekt: meine Freundin, fernsehen, heute, 3 Stunden.Następnie prosimy, aby odgadło jaki to jest wyraz.. I ride my horse every Odpowiedź na zadanie z Hello Explorer 3Układanie zdań z wyrazów D.B Porządkowanie.. Odpowiedź na zadanie z Nowi Tropiciele 3.. Uluż zdania z rozsypanych wyrazów, kto pierwszy ten .Z rozsypanych wyrazów ułóż zdania, które będą opisywać funkcję szkieletu.. to, praca, chłopa, pańszczyzna, na szlachcica, darmowa.. Karty ćwiczeń.. Uzupełnij zdania.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 2014-03-01 19:02:58 Ułóż zdania z podanych wyrazów < niemiecki łatwe> 2013-01-13 09:24:52 Ułóż z rozsypanych wyrazów związek frazeologiczny .. - Ułóż zdania z rozsypanki.Z rozsypanych wyrazów ułóż zdania, które będą opisywać funkcję szkieletu.. Radek czyta.. Jeśli dziecko nie potrafi tego zrobić, powtarzamy wyraz robiąc mniejsze przerwy między wypowiadanymi sylabami..

Ułóż wyrazy z rozsypanych sylab.

- MidBrainartułóż zdanie z rozsypanych wyrazów.. Zapisujemy ułożone zdanie:Konstytucja zawiera zbiór praw i obowiązków obywateli państwa.. Następnie napisz to zdanie z pamięci.. Ułóż zdanie z rozsypanych wyrazów i zapisz je starannie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. klaudia200511 0 rozwiązanych zadań.. Wiewiórka Basia miała piękne rude , pędzelki na uszach, wspaniałą kitę i figlarne czarne oczka.. Ćwiczenie 16 Rozwiń zdania.. 2010-01-10 14:01:51 Z rozsypanych wyrazów ułóż odpowiedzi na pytania 2011-09-25 17:54:27Ułóż zdania z rozsypanych wyrazów.. Zadanie jest zamknięte.. szkola-podstawowa-klasa-3.. Proszę czekać.. 1 ocena Najlepsza odp: 100%.. Historia i społeczeństwo 5 opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.plZ pozostałych wyrazów ułóż zdanie poprawnie gramatycznie.. Podpisz rysunek.. układanie wyrazów z literką f. Porządkowanie.. 2011-05-23 17:44:47Ułuż dwa zdania z rozsypanych wyrazów.. Ułóż z sylab wyrazy Połącz w pary.. (5pkt) 1. essen, gern, du, .. Skreśl wyraz niepasujący do pozostałych!. Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Ortografia Polski wyrazy z rz. ułóż wyrazy z sylab Porządkowanie.. Zdanie napisane np. na kartonie rozcinamy na wyrazy, a wyrazy na sylaby.Ułóż z rozsypanych wyrazów zdania, jeżeli jest potrzeba użyj właściwej formy gramatycznej..

Ułóż zdania z rozsypanych wyrazów - Porządkowanie.

Rozwiązanie zadania 3 z książki My i historia.. Klasa 2 zabawa dydaktyczna.. R8-U2- układanie słów z liter - anagram Anagram.. Język angielski.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Klasa 1 Angielski Hello Explorer 1. ułóż zdania z rozsypanki wyrazowej Porządkowanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt