Położenie mieszkania po niemiecku

Pobierz

pliss pomóżcie .. stan ( zasobów) Bestand r.m. budynek w stanie surowym TECHNOL.. zadanie dodane 12 grudnia 2010 w Język niemiecki przez użytkownika iwonka18 (10) [Szkoła średnia] list; niemiecki; kolega;położenie zerowe po niemiecku słownik polsko-niemiecki.. Rohbau r.m.hej , musze napisać dialog po niemiecku dotyczący wynajęcia mieszkania .. czytaj dalej.Musisz przetłumaczyć "POŁOŻENIE I OKOLICA MIESZKANIA POZWALAJĄ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Przykłady Dodaj .. powered by .Jeśli poznałeś już meble po niemiecku to najwyższy czas wiedzieć w jakim pomieszczeniu te meble się znajdują.. aktywuj konto premium przykładowy wydrukmieszkanie własnościowe.. Tu jest cicho i spokojnie .. direkt - bezpośrednio.. Link do mojego artykułu, o którym mówię na filmie: .Najpopularniejsze tłumaczenia "położenie poprzeczne" po niemiecku: Querlage.. mieszkanie na piętrze.. modern - nowoczesne.. Na dole znajduje się kuchnia, salon i jadalnia.. Przy opisie obrazka możemy wykorzystać te same przyimki, dodatkowo przydadzą się nam czasowniki określające położenie przedmiotu bądź osoby jak i sformułowania dotyczące wyrażania swojej opini .Musisz przetłumaczyć "POŁOŻENIE TO" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Dom ma trzy piętra, poddasze ze strychem i piwnicę.. Sprawdź przykładowe zdania, wymowę, gramatyka i słownik obrazkowy.-Opisz położenie mieszkania i jego otoczenie-Opisz jak wygląda mieszkanie i określ jego wielkość ..

Pomieszczenia po niemiecku.

Tłumaczenie słowa 'położenie mieszkania' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Są tutaj bardzo ładne widoki.Idealne poza domem - wydrukuj swoje słówka: jako poręczną listę jako fiszki do wycięcia Funkcja dostępna tylko dla użytkowników premium.. pomieszczenie - der Raum.. ogród.. im Rohzustand [o. in unbearbeitetem Zustand] budynek w stanie surowym TECHNOL.. Jest otoczony płotem i dużym ogrodem.. Teraz przyszła kolej na opis swojego miejsca zamieszkania.. die Lage - położenie die Umgebung - otoczenie die Gegend - okolica die Miete - czynsz die Eigentumswohnung - mieszkanie własnościowe das Eigentumshaus - dom własnosciowy.. koszty ogrzewania.. Odmieniaj.. Chętnie pomagam rodzicom przy gospodarstwie.. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.. dom wolnostojący.. verkehrsgünstig - korzystne jeżeli chodzi o komunikację.der Balkon - balkon.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis mieszkania po niemiecku.lokalizacja mieszkania - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. git ausgestattet - dobrze wyposażone.. Mein Wohnort - moje miejsce zamieszkania W poprzednim wpisie opowiadaliśmy o sobie.. der Korridor - korytarz.. Czas na listę słówek.. Moi rodzice mają gospodarstwo rolne .. Jest położony na przedmieściach Gdańska w pięknej i spokojnej okolicy..

położenie zerowe tłumaczenia położenie zerowe Dodaj .

z wyłączeniem .. Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.. ogrzewania podłogowe.. Jest zbudowany z kamienia.. Kuchnia jest dobrze wyposażona i nowoczesna.Tłumaczenie słowa 'lokalizacja' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Opisz swoje miejsce zamieszkania po niemiecku (wieś) Mam takie zadanie musze napisać .. Sądzę ,że fajnie jest mieszkać na wsi .. antena zbiorcza.. Przetłumaczcie ten tekst : NIE Z TŁUMACZA Mieszkam na wsi .. Dopasuj wszystkich dokładnie którychkolwiek słów .Stand r.m. stan ( interesów) Geschäftslage r.ż.. garaż .. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "POŁOŻENIE TO" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.położenie po niemiecku: 1. die Lage .. Zacznijmy standardowo od tłumaczenia słowa pomieszczenie.. uwzględnij takie informacje w dialogu: .. -zapytać o położenie lokalu-zapytać ile jest pokoi (kuchnia, łazienka itp) - i o jakieś dodatkowe koszty, związku z wynajeciem mieszkania .wyposażenie mieszkania - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. - Wohnlage .. lokalizacja mieszkania, położenie mieszkania; Niemieckiego najszybciej nauczysz się online.. ogrzewanie centralne .. bequem - wygodne.. Adam Golebiewski..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt