Wiersz na imieniny barbary

Pobierz

Codziennie patrzysz na kalendarz i zauważasz przy datach imiona osób, które znasz, kochasz, lubisz i doceniasz.. Te życzenia, choć z daleka, Płyną jak wzburzona rzeka I choć skromnie ułożone,Jun 23, 2021BARBARA Wszystkiego co piękne!. Niech odejdą smutki, złości, A powróci czas radości!. Nie zapomnij złożyć życzeń!. Otaczajcie się przyjaciółmi, jak i bliską rodziną, Niech takie piękne święta nigdy nie przeminą.. Życzeń pęki weź do serca, I uśmiechaj często się!. Twe nadzieje nie są płonne, Mąż Cię wielbi jak Madonnę, Dom dla Ciebie jest ostoją,Imieniny - dzień radosny,|Pełen kwiatów, zapach wiosny,|Wszyscy złożyć chcą życzenia|Zdrowia, szczęścia, powodzenia.|Niech Ci słońce zawsze świeci|I niech czas radośnie leci!|Niech odejdą smutki, złości|I powróci czas radości!|Te życzenia, choć z daleka,|Płyną jak wzburzona rzeka|I choć skromnie ułożone,|są dla Ciebie przeznaczone!|Wiersz: bara bara - Barbara.. stworzył Pan Bóg dziewczynę drugą.w grudniu zaraz jak jej dać na imię /.. Twoje imię w kalendarzu, To jest Twój szczęśliwy dzień, Poczta kwiatów w korytarzu, Już za chwilę spotka Cię!. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności.. Jest taki dzień w życiu dla każdego z nas, który przypomina innym o naszym imieniu i naszej osobowości.. Życzę Ci pięknych dni, pięknych chwil,Dec 4, 2021Życzenia imieninowe dla wszystkich!.

Najlepsze życzenia i wierszyki.

Dobrego zdrowia, pieniędzy mrowia.. Twe nadzieje nie są płonne, Mąż Cię wielbi jak Madonnę, Dom dla Ciebie jest ostoją,Dec 4, 2021Dec 3, 2021W dniu imienin dużo szczęścia, radości, uśmiechu, mnóstwo wiary, wytrwałości, siły, samych przyjemnych i spokojnych dni życzy Twoje imię w kalendarzu, To jest Twój szczęśliwy dzień, Poczta kwiatów w korytarzu, Już za chwilę spotka Cię!. Samych radosnych chwil dzisiaj spędzonych, Na długo w myślach i sercu silne utrwalonych.. Wspaniałej .Imieniny - dzień radosny, Zapach kwiatów, zapach wiosny.. Te życzenia, choć z daleka, Płyną jak wzburzona rzeka I choć skromnie ułożone, są dla Ciebie przeznaczone!. Imieniny Barbary grudzień 2018.. Kategoria: Imieniny.Rymowanki, wierszyki, życzenia SMS dla Barbary [Barbara, imieniny 4 grudnia] Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechów, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń i samych w życiu przyjemnych wrażeń, dużo uśmiechu i moc słodyczy.. Niechaj zakwitnie róży kwiat, Niechaj Cię kocha cały świat, Niechaj się spełnią twe marzenia, Przyjmij ode mnie te szczere życzenia!-----Z nadchodzącym dniem radości,.Dec 4, 2020Dec 4, 2021Dec 4, 2020Rymowanki, wierszyki, życzenia SMS dla Barbary [Barbara, imieniny 4 grudnia] Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechów, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń i samych w życiu przyjemnych wrażeń, dużo uśmiechu i moc słodyczy..

Dec 4, 2020Dec 4, 2020Wierszyki na imieniny Barbary.

Wszyscy złożyć chcą życzenia Zdrowia, szczęścia, powodzenia.. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością.. Czerp energię ze słońca, z kapiącego deszczu i uśmiechu innych.. autor barbara66Barbary, Basie, Basieńki.. był niesamowity i wyjątkowy.. Z okazji imienin, życzę Ci tego, co się szczęściem zowie, wszystkiego najlepszego, o czym głowa pomyśli a czego dusza zapragnie, krótko mówiąc - wszystkiego po trosze!. Żyj najpiękniej, jak umiesz.. Niech Ci słońce zawsze świeci, Niechaj czas radośnie leci!. Warto im wysłać życzenia imieninowe, aby pokazać, że nie jest Ci obojętny ich dzień i warto celebrować tę okazję każdego roku.Dec 4, 2021W imieniny i nie tylko samych przyjemności.. To właśnie 4 grudnia…I powróci czas radości!. Przyjmijcie życzenia, by zawsze dobrze było, A słońce nawet w listopadzie mocno świeciło.. ./ taka z - Wiersze.kobieta.pl Wiersze SERWIS MIŁOŚNIKÓW POEZJI GRUPA AUTORÓW BEJDec 4, 2021Życzenia imieninowe dla Barbary [WIERSZYKI, SMS, FAJNE ŻYCZENIA NA BARBÓRKĘ] Z okazji imienin, życzę Pani dużo zdrowia w szczególności.. Dzień imienin Twych się zbliża,Jun 25, 2021Żyj tak, aby każdy kolejny dzień..

Smutków niech Ci nikt nie wkręca, bo dziś imieniny Twe!!!

także dla .wszystkich górników!w dniu Ich święta!. Niech uśmiech na Pani twarzy zawsze gości, a życie nie.May 3, 2021Życzenia imieninowe dla Barbary/Basi [WIERSZYKI, SMS, RYMOWANKI] Rozsądku w życiu, umiaru w piciu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt