Sprawdzian ze znajomości makbeta

Pobierz

I czemu mówisz, że ojciec nie żyje?. test ze znajomosci lektury makbet ( test_ze_znajomosci_lektury_makbet.pdf ) .. jak Jedenastka czy Max ze "Stra.Test ze znajomosci lektury Makbet Williama Szekspira Zawiera 26 pytan.. praca, nauka, rozrywka.. Nauka: Uczelnie: Mój profil/Znajomi: .. Inne testy w tej kategorii: Test Lalka Test Ludzie bezdomni Test Świętoszek Test Zbrodnia i kara Fiodor Dostojewski .. a) Marfa b) Pulcheria c) Alona d) Polunia 2) Co otrzymała Sonia od Lizawiety?. Zdanie Prawda Fałsz Makbet przed śmiercią odczuwał wyrzuty sumienia; chciał prosić o wybaczenie.. Jak naprawdę na imię miała Lady Makbet?William Szekspir, Makbet Sprawdzian ze znajomości treści lektury Zadanie 1.. Akcja Makbeta rozpoczyna się w momencie zwycięstwa wojsk szwedzkich nad .Plik SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI MAKBETA.doc na koncie użytkownika gabiszogun • folder Testy ze znajomości lektur • Data dodania: 10 wrz 2012SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI MAKBETA.. elzbieta_tyniecka_76257.. Dlaczego Makduf mógł pokonać Makbeta?. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Plik Sprawdzian z znajomości PANA TADEUSZA.doc na koncie użytkownika meloman17 • folder Testy ze znajomości lektur • Data dodania: 16 lis 2021Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. I czemu mówisz, że ojciec nie żyje?.

Sprawdzian ze znajomości treści lektury .

a) O siewcy b) O miłosiernym Samarytaninie c) O talentach d) O wskrzeszeniu Łazarza 4) Kim był .. 26 pytań Lektury szkolne dvr111.. Rozwiąż test!Żołnierz mówił dalej o tym, że do walki po wrogiej stronie przystąpił wielki norweski wódz ze swoją armią.. Ilu było strażników przed sypialnią Dunkana?. Rozpocznij test.Ile wiedźm przewidziało, że Makbet zostanie królem?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Ponieważ nie był spokrewniony z rodziną królewską.. Król Dunkan na swojego następcę wyznaczył: Makdufa Malkolma Donalbeina Makbeta: 6.. Test z lektury Mały Książę autorstwa Antoine de Saint-Exupery.. Główny bohater i jego przyjaciel Banko wygrali bitwę z Norwegami.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury MakbetMakbet wkrótce dowiaduje się, że: zmarła jego córka spalił się zamek został tanem Kawdoru ma pojechać z wizytą do króla Anglii: 5.. Przepowiedziały mu, że będzie panował na zamku w Glamis, hrabstwie Kawdoru i w całej Szkocji.William Szekspir, Makbet .. Część 2 na Uczę.pl.. Co przepowiedziały czarownice Bankowi?. Związek małżeński Szekspira z Anne Hathaway, kobietą starszą od niego o osiem lat, córką farmera nie był .Makbet.. syn Siwarda

syn Duncana

Makbet - test ze znajomości treści..

Mały książę - test znajomości lektury.

(2 punkty) Oceń prawdziwość zdań.. Makbet porównał siebie do Antoniusza, a Banka do: a) Cezara.. Gdzie był zamek Makbeta?. #malyksiaze #lekturyszkolne #lektury.. Żołnierz odpowiedział, że wręcz przeciwnie - natarli ze zdwojoną siłą na nieprzyjaciół.William Szekspir "Makbet".. Akcja Makbeta rozpoczyna się w momencie zwycięstwa wojsk szwedzkich nad .. "Makbet" - test znajomości lektury.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Odpowiedz poprawna: a) - czytaj wyjasnienie.. On przecież żyje.. Rozwiązanie.. Zadanie 1.. Jak miał na imię syn Banko?. Kto jest autorem tej książki ?. W celu sprawdzenia swoich wiadomości z lektury, rozwiążcie poniższy test.Co zeobił Nemeczek gdy Feri zaproponował mu przejście do czerwonoskurych.. Czarownice przepowiedziały, iż Makbet zostanie panem Kawdoru, następnie królem, a potomkowie Banka obejmą tron później.. Opowieść wigilijnaTest ze znajomości lektury "Chłopcy z Placu Broni".. 1 rozdzial na 1 dzien, bo nie lubie czytac.Zeromskiego Test Tango Slawomir Mrozek Test Teatr gracki Test Krol Edyp Sofoklesa Test Mistrz i Malgorzata M. Bulhakow Test Cierpienia mlodego Wertera J.W. GoetheMakbet to dobry rycerz, ktorego zgubila zadza wladzy Makbet to czlowiek, ktory dazac do wladzy popelnia wiele zbrodni Makbet toTEST ZE ZNAJOMOŚCI 'ZBRODNI I KARY' KARTKI, Szkolne rzeczy, Język polski, Testy ze znajomości lektur Testy ze znajomości lektur, TEST ZNAJOMOŚCI Kamieni na szaniec Testy ze znajomości lektur, SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI MAKBETA Sprawdzian z znajomości PANA TADEUSZA, Szkolne rzeczy, Język polski, Testy ze znajomości lekturZbrodnia i kara - Test..

Sprawdzian znajomości lektury z modelami odpowiedzi.

18668 Obserwuj autora.. Test sprawdzający wiedzę z zakresu dramatu Makbet.. Przedstaw, jak jest, a jak być powinno.. (2 punkty) Oceń prawdziwość zdań.. Rozprawki; 5 sierpnia 2021 00:23; Harpagon skarży się przybyłemu Anzelmowi, że został oszukany, okradziony i obrażony, a stało się to również z krzywdą dla przybyłego, ponieważ ten oto złodziej Walery i jego córka w ukryciu przyrzekli sobie małżeństwo.Makbet - Akt I - Scena siódma.Test ze znajomości lektury Makbet Williama Szekspira Zawiera 26 pytań.. 1) Jak miała na imię żona Swidrygajłowa?. W podziękowaniu za obronę ojczyzny, król Szkocji, Dunkan, nadał Makbetowi .test ze znajomości lektury makbet.pdf (22 KB) Pobierz.. Wstaw znak X we właściwych rubrykach tabeli.. syn Siwarda

syn Duncana

Sprawdzian znajomości lektury "Makbet" W. SzekspiraSprawdzian znajomości lektury "Makbet" W. Szekspira.. Ponieważ przyszedł na świat poprzez cesarskie cięcie.. Rozwiąż test ».. Król zapytał rannego mężczyznę, czy Makbet i Banko (przyjaciel Makbeta) nie wystraszyli się posiłków wroga.. Jak dobrze pamiętasz ponadczasową opowieść o amoralności i bezwzględnym dążeniu do władzy?. Ponieważ miał miecz należący do Lady Makbet.. /ma zostać królem/.. Opowiedz jako Syzyf historię konfliktu z bogami Olimpu.. a) list b) krzyżyk c) pieniądze d) pierścionek 3) Jaką ewangelię czytała Sonia Rodionowi?.

Czy wiesz, że...Makbet - test ze znajomości treści.

On przecież żyje.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.Test ze znajomości książki Opium w rosole; Zwróć uwagę na atmosferę panującą w domu Jedwabińskich.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury: "Makbet".. Król Dunkan przybył do zamku Makbeta, gdzie: zabili go strażnicy został zabity przez Makbeta został zabity przez .Test z lektury: "Makbet".. Rozpocznij test.. Mendel Gdański.Makbet akt 5 scena 5 streszczenie.. #williamszekspir #makbet #lektury #lekturyszkolne.. b) Aleksandra Macedońskiego.. Roksana 6 lat temu.. Poziom trudności: Średni.. Zdanie Prawda Fałsz Makbet przed śmiercią odczuwał wyrzuty sumienia; chciał prosić o wybaczenie.. Test ze znajomości lektury "Makbet" Williama Szekspira.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.William Szekspir, "Makbet" - czy znasz dzieło Szekspira na tyle, by zmierzyć się z trudnymi pytaniami?. Przepowiedziały mu, że jego syn zasiądzie na tronie Szkocji..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt