Teksty do zgaszenia koleżanki

Pobierz

orWszystkie teksty są wymyślane przezemnie i moich ziomków.Myślę,że pomogłemWyszukiwarka, wyniki wyszukiwania frazy: pożegnanie koleżanki z pracy.. 2024 osoby lubią to · 1 osoba mówi o tym.. Szar Myśl 5 listopada 2009 roku, godz. 14:49 14,2°C Po każdej burzy wychodzi słońce ___teksty na zgaszenia nauczyciela.. Eliara Myśl 25 sierpnia 2009 roku, godz. 13:46 4,3°C Krew płynąca z moich oczu.. Sprawdź słowa piosenki Koleżanki z klatki Dagmara Korona, zobacz teledysk.. byPatka Myśl 25 maja 2014 roku, godz. 00:14 0,0°C "Jak się nie ma co się pragnie , to się kradnie, co popadnie "(słowa mojej koleżanki) ciastek Joanna 23 czerwca 2009 roku, godz. 14:46Dagmara Korona - Koleżanki z klatki - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.. 8) Jesteś rozwinięty jak papier toaletowy.. Ostatnie, piękne pożegnanie.. Masz coś z jeziora : zamulone oczy.. najlepsze teksty na zgaszenieZ pamięcią do dat problem mam niemały, Choćbym kalendarz zapisał cały, Lecz dobrze wiem, że dziś urodziny, Nikogo innego, tylko mojej dziewczyny!. 12) Hej babe, wyglądasz taj, jak moja przyszła dziewczyna.Najlepsze teksty na zgaszenie kolegi koleżanki.. Ściągnij maskę, karnawał się już skończył.. Quebonafide - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.. Zobacz więcej postów strony Najlepsze teksty na zgaszenie kolegi koleżanki na Facebooku.Najlepsze teksty na zgaszenie kolegi koleżanki..

Community.Jakieś teksty do "zgaszenia" kogoś, znacie ?

Sekcje tej strony.. Poinformuj nas, jak możemy Ci pomóc.. 34.Ściągnij maskę, karnawał się skończył.. Więcej Strona główna Informacje Zdjęcia Filmy Informacje Wyświetl wszystko Zbiór najlepszych tekstów na zgaszenie kolegi/koleżanki.. Teksty które pocisną każdego :D Przysyłajcie swoje pomysły na priv!Taco Hemingway - Koleżanki ft.. Darciokowa Myśl 14 lutego 2010 roku, godz. 13:37 162,9°C - Obiecałeś, że wrócisz przed dziesiąta.. Na tej stronie znajdziesz.. Znalazłem fajną babeczkę.. paniX Zuzka 15 stycznia 2010 roku, godz. 22:45 Ja widziałam u kolegi.. 9) Gdyby Szekspir cię znał, to by napisał więcej tragedii.. Propozycje możecie wysyłać na priv :) 45 119 użytkowników lubi to 44 189 użytkowników obserwuje toubijasz ziemniaki czołem jestes bystra jak woda w kiblu zamknij uszy bo pszczoły miodu szukaja orka dogania a chodnik zasłania pod chinkę kupie ci lusterko wez cos na spuchnięcie mordy bo sie w obiektyw nie miescisz tyrasz faje murzynom z taka morda to do zoo jak wchodzisz na łąkę to kwiaty więdna jestes tak brzydka ze niewidome dzieci płaczą na twoj widok wchodzi gutowa do lekarza z zezem rozbieżnym , a lekaż się pyta to się tak [CENZURA] rozglądasz , przez ciebie dzieci w .To że cię je*y chochliki leśne to nie moja wina Idź uszyj swetry z drutu na płocie Twoja stara podbiera chleb gołębią Powtórz bo nie równo się oplułeś Idź umyj szwagra chochlą Zamknij ryj tlen marnujesz Jak na ciebie patrze to mam ochotę wysłać smsa o treści pomagam Zaraz zadzwonie do pudliszek że im pulpet ze słokia uciekł To moje teksty na zgaszenie kogoś mam ich więcej chętni prosze pisać ;)17..

sadtiktok for breakup.Teksty na zgaszenie koleżanki/kolegi.

No bo moja koleżanka z klasy ostatnio zaczeła mnie wyzywać że jestem gruba i wgl (a nie jestem i każdy kto mnie zna to powie że nie jestem) no i jak ja sie próbuje "odgryść" słownie .. najlepsze teksty na zgaszenieZbiór najlepszych tekstów na zgaszenie kolegi/koleżanki.. 24.ja pier×××× rozje××××× system xddd ja szlam do biedry pani stala obok wagi na te owoce ja powiedzialam zeby sie pani posunela bo sie chce zwazyc pani na mnie patrzy i sie dziwi wiec sie odsuwa ja klade glowe na wage i caly tlum na mnie sie patrzy lacznie z ta pania i klade glowe klikam buraki a wszyscy sie smieja ze nawet przechodzacy ochroniarz …7) Twoje zęby są jak gwiazdy - wielkie, żółte i daleko od siebie.. 11) Czy ja jestem w cukierni?. Propozycje możecie wysyłać na priv :) 45,297 people like this.. Adres e-mail lub numer telefonu: Hasło: Nie pamiętasz nazwy konta?. Koleżanki - Zeamsone "Kiedyś szukałem tu prawdy do dziś nie znalazłem tu prawdy Widziałem parę ciał martwych widziałem Paryż bez Francji widziałem bramy i statki widziałem trapy i majtki wziąłem ten papier, nie kartki dlatego"Przejdź do.. Przez ciebie umierałam ze strachu.. 27.Z tobą, to nie ma nawet o czym poziewać.. 28.Zamknij sie synu kręconej baby z nosa.. 30.Gdyby cię zobaczył kot, to by się o własny cień zabił!. ;) Świetne!. Teksty które pocisną każdego :D Przysyłajcie swoje pomysły na priv!teksty na zgaszenie koleżanki do pobrania..

Wyszukiwarka, wyniki wyszukiwania frazy: koleżanki.

35.Ciąg sie flecie po tapecie 35.Jak ci *ne to sie uszami nakryjesz .Jun 18, 20211001 tekstów na zgaszenie kolegi Społeczność Wyślij wiadomość Witaj!. Zobacz słowa utworu Koleżanki ft.. Ma ukochana dzisiaj świętuje, A ja prezent dla Niej szykuję, Sto lat zaśpiewam mojej piękności, Póki nie ma jeszcze gości!See more of Teksty na zgaszenie koleżanki/kolegi.. Rejestracja.. Quebonafide wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.Wyszukiwarka, wyniki wyszukiwania frazy: koleżanki.. 10) Kochasz deszcz, bo tylko on na ciebie leci.. 31.Nie mów tak bo ci z mordy zrobie schab 32Nie dłub w nosie, bo cię górnik skrzyczy.. to mi zawsze [CENZURA]a przerwie i po mnie jeździć zaczyna .Najlepsze teksty na zgaszenie kolegi koleżanki.. Zachowujesz się jak mały Kazio po 6 piwach.. Mar 31, 2021Aug 15, 2021Apr 13, 2022A tak fajnie śmierdziało.. 26.Masz coś z jeziora: zamulone oczy.. Napisz podanie do rzeźni o wymianę ryja.. Na tej stronie znajdziesz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt